Testy z angličtiny

Taky máte někdy pocit, že vás pořád někdo testuje? Minimálně několik lidí denně otestuje vaší trpělivost a odhodlanost nezabít bližního svého, i když by si to podle všech indicií zasloužil. Neustále jsme testováni i profesně. Člověk má pak občas sebevědomí těsně nad bodem ,,pes – voříšek“. Někdy nám ale testy mohou pomoci podívat se takříkajíc pravdě do očí. Než odpovíte na inzerát, kde se požaduje znalost angličtiny, možná byste nejdřív měli zabrousit někam na www stránky s heslem jako ,,angličtina testy“. Předejdete tak situacím, kdy váš potenciální zaměstnavatel zjistí, že vaše znalost angličtiny se omezuje na to, že si matně vzpomínáte, že nějaký takový jazyk existuje… V nejlepším případě vás testy angličtiny přivedou k tomu, že oprášíte své znalosti angličtiny nebo je zcela nově získáte. Takže jak říkám: otestujte svoji angličtinu a vyhněte se tak trapasům!

Jak takové testy angličtiny na internetu vypadají? Našla jsem pro vás prima odkaz jak zjistit, co ve vás se znalostí angličtiny ještě zbylo: http://www.vyuka-anglictiny-online.cz/…zna­losti.php. Přímo na webu stačí vyplňovat jednotlivá políčka a počítač za vás celý test vyhodnotí. Pokud zažijete šok z toho, kam vaše znalosti „odpluly“, můžete hned začít s doučováním angličtiny. Na stejných stránkách se můžete podívat na zkušební lekce angličtiny a potom si rychle raději pořídit celou sérii, protože umřít „blbými“ přece nechcete. Podívejte na to, jak je to snadné: http://www.vyuka-anglictiny-online.cz/…va-lekce.php?… http://www.vyuka-anglictiny-online.cz/…va-lekce.php?…

Hodně zdaru, a ať vám ty testy dopadnou jakkoliv, nezoufejte. Ušit se angličtinu online je docela zábava a ani přitom nezchudnete.